Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emberi erőforrásokhoz milyen...

Emberi erőforrásokhoz milyen érettségi tantárgyak kellenek, illetve igazságügyi igazgatás szakon igaz, hogy akár hresként is elhelyezkedhetek?

Figyelt kérdés

(Emberi erőforrások) Igazából több variációt is láttam a felvi oldalán, valahol írja a magyart, máshol nem.. Gondolom iskolánként is változhatnak, csak sajnos nem tudom kikövetkeztetni, hisz egy helyre több félét is írt.

Elég régen érettségiztem, de mostanában nézelődtem újabb szakmák utan.

(Igazságügyi igazgatás) Láttam korábbi kérdéseket, de azok több évesek voltak, érdekelne, hogy aki jelenleg birtokolja ezt a szakmát az hol helyezkedett el. (Mennyire éri meg neki?)



febr. 27. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Ha a felvi.hu oldalon nem sikerül értelmezni az adott szaknál megadott felvételi követelményeket, akkor sem az egyetem, sem a HR-es munka nem neked való. Nézz szét az egyszerűbb képzések között!
febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ha neked sikerült akkor megtennéd, hogy leírod a kérdésemre a választ? Mint említettem magán a felvin is két különböző információ van feltüntetve, illetve az iskola oldalán is
febr. 27. 12:32
 3/3 anonim válasza:
A felsorolt tárgyak közül kettőt kell választani, ha valamelyikből követelmény az emelt szint, az külön fel van tüntetve.
febr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!