Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi gazdálkodás vagy...

Nemzetközi gazdálkodás vagy pénzügy és számvitel?

Figyelt kérdés

Nagyon sok megoszló véleményt láttam az egyetemekről és képzésekről, végül úgy döntöttem, hogy először ELTE-GTK utána BGE-KKK-t jelölök,

Viszont az lenne a kérdésem, hogy többség szerint azt mondják a pü-sz-el jobban el lehet helyezkedni, de engem a külföldi tanulás érdekelne a legjobban és ilyen lehetőség ,pl Erasmus, pü-sz-en is van? vagy így érdemesebb a nemzetközi gazdálkodást előrébb tenni?

Illetve az ELTE-n mennyire van lehetőség külföldi tanulásra?


Előre is köszönöm a válaszokat, minden vélemény segít! :D



márc. 3. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Nemzetközi gazdálkodás


Azzal jobbak lesznek az esélyeid külföldön.

márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%
Ha csak az a célod, hogy külföldön tanulj ideig-óráig és nem zavar ha a diploma után munkanélküli leszel, erre megfelel mindkét szak.
márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is eközött a két szak között vaciláltam, bánom mint a kutya a nemzetközit, sokkal jobban hangzott, mint amilyen valójában.

Csomó felesleges elméleti tudást ad, nálunk nagyon gagyi az egész (ME). Én valószínűleg valami psz-hez hasonló mestert fogok csinálni (elsősorban az adózás érdekelne, csak annak külföldön nem veszem hasznát), hogy legyen még valami haszna a diplomámnak.


Szerintem menj psz-re, utána a Corvinusnak van nemzetközi szàmvitel mesterképzése, ha még ragaszkodnál a nemzetközi vonalhoz.

márc. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!