Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A HÖK, Hallgatói Önkormányzat...

A HÖK, Hallgatói Önkormányzat tagok mennyi pénzt kapnak?

Figyelt kérdés

Nemrég fejeztem be egyetemi tanulmányaim, de sose voltam túl népszerű, így a HÖK-be se jelentkeztem, pedig érdekelt volna.

Hallottam így utólag, hogy elég jó pénzeket lehetett kapni, aki volt HÖK-ös, hozzávetőlegesen meg tudná mondani, mennyi az annyi?

Semmi rossz szándék, csak kíváncsi vagyok.



márc. 5. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokban függ az egyetemtől és a beosztásodtól

5ezertől kezdve akár 250-300ezerig kapnak nálunk a hökösök (teteje nyilván az elnök) de ahogy hallottam corvinuson talán az elnök 450et kap(?) de tényleg nagyon széles a skála

márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Inkább ilyen kisebb mozik érdekeltek volna, pl pályázati referens, rendezvényszervező meg aki a szociális ügyeket intézi.

Azt gondoltam, hogy az elnök sokat kap :D

márc. 6. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!