Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középszintű kémia érettségi...

Középszintű kémia érettségi mennyire nehéz? Egyedül fel lehet rá készülni?

Figyelt kérdés
Az iskolánk nem indít középszintű kémia faktot, de nekem egy közép kémia érettségi kellene az egyetemhez. A jegyeim eddig mindig ötösek voltak kémiából, szerintem egyszer kaptam négyest a négy év alatt, bár nem hiszem, hogy nagyon erős a kémia oktatás nálunk, szóval ez annyira nem mond el semmit. A kérdésem az lenne, hogy fel lehet-e készülni rá egyedül, otthonról? 11.-ben és 12.-ben már nem is lesz kémia óránk, szóval tényleg csak könyvekből tudnék otthon.
márc. 14. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: Igen, fel lehet.


Oldj meg mindennap 1 elöző évi érettségi feladatsort. Ha valamit nem értesz: Iskolában konzultálni kémia tanárral vagy interneten utánanézni


Ajánlom a Maxim Kiadó egyik könyvét a felkészülésedhez:


Dr. Tóth Zoltán

Érettségi témakörök vázlata kémiából (közép- és emelt szinten) - 2024-től érvényes

Itt nyilván az emelt részt nyugodtan kihagyhatod, esetleg érdekességnek elolvashatod.


Hajrá, sok sikert!:)

márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!
márc. 14. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Simán fel lehet. Ötösöm lesz kémiából feladatgyűjtemény sokat segíthet. Eredményes felkészülést kívánok!
márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!