Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén hogy lesz a technikumi...

Idén hogy lesz a technikumi érettségi?

Figyelt kérdés
Azok a 12-esek akik technikumba járnak idén hogy érettségiznek? Van nekik olyan ,hogy utolsó tanítási nap és többet nem kell idén jönni az érettségi miatt? Én azt is hallottam ,hogy heti pár napot be kell járni a szakmai órak miatt. Valaki erről tud valamit?

márc. 18. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan még csak 9.-be jár a gyerek, de az ofője azt mondta, májusban, a 12. évfolyam érettségije miatt kapnak vadiúj órarendet, mert a maradék szakmai óráikra tömbösítve kell bejárniuk utána.
márc. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kedves válaszoló! Az nem miattunk van,hanem a duális képzés miatt. Nem vagytok jól tájékoztatva. Az első olyan év vagyok aki a technikumban kezdett,és sokat mi sem tudtunk erről az új fajta rendszerről. Ma már tudok biztosakat mondani. Ez a technikum most még nagyon nyúl cipőben jár. Tele van kérdésekkel,és az igazgatók,tanárok egymáshoz fordulnak,de bem tudnak semmit. Egy biztos. Aki ezt az egészet kitalálta az nem normális.
márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!