Szerintetek mennyire van jövője annak aki orvosi diagnosztikai analitikus szakon tanul?

Figyelt kérdés

Idén jelentkeztem egyetemre és ezt a szakot is megjelöltem. Külföldön tudom hogy nagyon jól meg lehet belőle élni, de nekem nincs erre lehetőségem.

Valaki tudja hogy Magyarországon hol lehet elhelyezkedni vele és milyen megélhetést biztosít?


márc. 19. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Persze, kell, aki a mesterséges intelligenciát felügyeli, ami a diagnosztikát vagy már most is végzi, vagy hamarosan fogja végezni.
márc. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Először vergődd át magad az anatómia, élettan, sejtbiosz, szerves és szervetlen kémián kB orvosi szintén, és ha túléled az első félévet, utána meglátod akarod e folytatni. Én folytattam, minden meglett a 4 év alatt, de az állam vizsgán elsőre nm mentem át. KB a végzettséggel 1 labor életen el tudsz navigálni, mi miért van azt ennyi, a gyakorlatok, amik fontosak lennének kB semmilyen, ha a PTE-re mész erre számíthatasz. Nem fogsz tudni semmi extrát
márc. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milliókat nem fogsz vele keresni. Ami szinten lesz nettó 300-400 ezer a fizetésed. Szerintem az egészségügyben ez nem éri meg.
márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!