Érettségi 2 év alatt?

Figyelt kérdés

Súlyos problémák miatt ott kellett hagynom az iskolát, és most, 25 évesen tudnám csak elkezdeni. De négy év elképesztően hosszú idő igy, hogy már alapból ennnyi idős vagyok.


Esetleg tudja valaki, hogy valahol volna-e lehetőség "felgyorsitottan" elvégezni az érettségit? Rákérdeztem pár iskolánál, de nem igazán találtam rá lehetőséget.


(Budapesti vagyok, de jobb lenne, ha online volna, ám ez nem annyira fontos.)



márc. 21. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Online mit ér?


Ne nagyon akard gyorsítani, mert kevés az üres idő a tanulmányokban... Pl matekból a 8 féle egyenlet és mellé a 7 másik, szöveges témakör, sok tárgyi tudással... magyar az ókori görög irodalomtól a Nyugatig... A töri, Egyiptomtól az 56-os forradalomig 25 tételnyi téma...


Nem hiszem, hogy sokkal rövidebb lehet, mint 4 év

márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mikor hagytad ott az iskolát? Ha el sem kezdted a középiskolát akkor kb esélytelen, de ha mondjuk megvan a 9./ Esetleg 10. Osztályod, akkor néhány helyen megengedik, hogy csak a hátralévő pár évre iratkozz be

Egyébként nincs online suli Magyarországon

márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan a 10. osztály akkor elvileg kezdheted 11.-től. Csak a nem tanult tárgyakból kell különbözeti vizsgát tenned. De az érettségire való jelentkezés feltétele a sikeresen befejezett 12. évfolyam, ezen nem tudsz változtatni. Itt van távoktatás, elvileg kevesebbet kell bejárni:

[link]

márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!