Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tetováló tanfolyamot keresek!...

Tetováló tanfolyamot keresek! Tapasztalata valakinek? Melyik a legjobb hely?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tetováló tanfolyamra szeretnék menni és ebben kérem a segítségeteket. A beszólogatóknak: nem, nem trend követés céljából. Nagyon tetszik nekem a szakma és elég jól rajzolok is hozzá. A kérdésem az lenne, hogy jelentkeztem már pár helyre (instán feldobott stb. Mert ezekhez volt kép, bővebb leírás) de azok ilyen 4-18 napig tartóak és 400-500 ezer körül vannak. Értem, hogy egy jó tanulási folyamatot meg kell fizetni és, ha egy évről lenne szó azt mondanám, hogy csináljuk. De itt konkrétan egy hónapról sincs szó. Van ennél jobb ár kategóriában induló tanfolyamot?

Köszönöm a segítséget! :)

Vagy ha tapasztalatot pár sorban elmondanátok, hogy mennyire érik meg egy ennyire drága kurzus, azt is megköszönöm!



márc. 28. 18:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!