Pedagógia alapszak?

Figyelt kérdés

Pedagógia alapszak után milyen mesterképzést válasszak,ha angolt szeretnék tanítani legalább általános iskolában?


Sajnos nem tudtam anno az osztatlan 10 féléves képzést választani célirányosan, ugyanis nincs mód levelezőn elvégezni azt, nekem pedig luxus lett volna 5 évig nem dolgozni, így belekezdtem a pedagógia alapszakba.


Így minden kapu bezárul már előttem,hogy taníthassak egy nap?


ápr. 24. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt a táblázatot tudom elküldeni, ami tartalmazza hogy milyen képzésekkel mire lehet továbbtanulni:

[link]

Én a neveléstudományi mesterszakot találtam, ami után még 2 félév a pedagógiatanár (egyszakos) végzettség megszerzése. Így a tanári végzettséghez el is jutnál. Ennél rövidebb utat nem találtam hozzá. Ehhez kellene még valahogy kiokoskodni, hogy az angolt hogy lehetne hozzá tenni 2.-nak!

ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért kell ebbe belekeverni a pedagógia alapszakot, ami egy értéktelen szak.

Jelentkezz kétszakos tanárképzésre.

Ha végig csinálod, amit az 1. írt, akkor ez ugyanannyi idő, mint egy kétszakos tanárképzés. Ha mégis ezt az utat választod, akkor további 4 félév még az angoltanári képzés. Felvételi eljárással, mindennel megspékelve.

ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy már jársz is pedagógiára. Akkor marad az a verzió, amit az 1. írt az én kiegészítésemmel.
ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!