Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pályaválasztás felnőttfejjel....

Pályaválasztás felnőttfejjel. Ti mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
Felnőtt fejjel gondolkozom a továbbtanuláson, de nagyon nem voltam jó tanuló, nem is volt semmi célom, így tojtam bele nagy ívben. Nem sok tudással rendelkezem. Ami biztos, gyűlölöm a magolást, hidegen hagynak a nehéz olvasmányok, érdekelnek a műszaki dolgok, kiváltképpen az autók, s minden, ami az épületgépészettel kapcsolatos, fűtés, klímatechnika, stb. Ti mit javasolnátok? 27/F
máj. 21. 11:19
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Amivel rendelkezem, az csak egy szimpla érettségi, emelt szintű földrajzzal pluszban.
máj. 21. 11:20
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megadtad a választ: lègkondiszerelő szeretnél lenni.
máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2. Nem mondom, az is. De ahogy hallottam, eléggé túltelített szakma.
máj. 21. 11:55
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kóklerekkel talán. De normálisat alig találni. És egyre növekvő igény van rá. Ha például most akarnál légkondit szereltetni, az összes szerelő augusztus végét mond elérhetőségnek…
máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Fékondi szerető.
máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Ha rám hallgatsz menj gépész/mecha mérnöknek, hidd el hosszú távon megéri.
máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6. De elég rossz tanuló voltam.
máj. 21. 19:08
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szorgalommal tudod pótolni a hiányzó észt, hidd el nekem.
máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 SZTANN ***** válasza:
Ha valami érdekel, egy jó szakmát szeretnél, akkor simán elérheted, de rendesen kell tanulni hozzá. Nem egyetem, hanem szakmai képzés. Nem érdekes az eddigi eredményed, de a szakmai dolgokat komolyan kell venned - MEGÉRI!
máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sok minden érdekel igazából, ami műszaki témájú. Egyébként esküszöm, egyik ismerősöm átküldte, mit tanulnak közlekedésmérnökin, ha nem lenne olyan húzós a matek, bevállalnám.
máj. 21. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!