Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikortól vezetik be, h aki...

Mikortól vezetik be, h aki egyetemre megy legyen 2emelt érettségije?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem 2012 előtt már nem nagyon tudják...talán akkor
2010. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam az új törvény 2011tavaszára készül el és szeptemberben lép hatályba azaz 2012ben már valszeg eszerint kell érettségizni-de mondták hogy az az emelt szint nem a mostani emelt szint,valszeg csak kb annyira lesz erős mint a 2005előtti normál érettségi.Amit azonban az egyetemeken terveznek véghezvinni a max 2szer 2vizsgáról az szintén kemény lesz
2010. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"én úgy hallottam az új törvény 2011tavaszára készül el és szeptemberben lép hatályba azaz 2012ben már valszeg eszerint kell érettségizni"


Ilyen nincs. Ha 2011. tavaszán fogadják el a örvényt, akkor leghamarabb KÉT ÉV MÚLVA léphet érvénybe.

2010. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Jó hát engem nem érint csak ezt olvastam

Azért megjegyzem hogy mi anno 11edikesek voltunk mikor megszületett az a kifejezés hogy kétszintű éretsségi.Az ofő mondta hogy "hát jövőre érettsigi ugyebár ami úgy hírlik 2szintű lesz"

Mi erre:"az meg mi a rák?"

Erre ő:"hát még a kollegák se tudják csak annyit hogy újdonságok lesznek jövőre"


Életszerűbb lenne a 2 év türelmi idő de én már nem lepődnék meg ha 2012ben már ez lenne

2010. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!