Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen munkát találhat valaki,...

Milyen munkát találhat valaki, aki épp egyetemre jár estin, ami azt jelenti, hogy havi 4-5 nap kiesik, egy érettségije van, és hosszú ideig beteg volt, ezért nem tudott dolgozni?

Figyelt kérdés
Van valami ötletetek? Vagy ilyen helyzetben már nincs remény?
2009. júl. 7. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok, csak nem estin, hanem levelező tagozaton vagyok egyetemista (jogász szak).


Senkinek sem kell egy egyetemista. Egyik helyen "túlképzett" vagyok folyamatban lévő jogi tanulmányok miatt, a másik helyen "még nincs meg a diploma". Zsákutcás helyzet. Telik az idő, gyakorlat ebből nem nagyon lesz ilyen munkáltatói hozzáállással, így az idővel az esélyek is csak romlanak.


Engem is érdekelnének a tanácsok.

2009. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát az biztos, hogy senki sem alkalmaz így szívesen (mint ahogy az előző hozzászóló is írta)

Nálunk a polgármesteriben alkalmaznak így (levelezőn végzi a fősulit), de ha nincs protekciód, oda (az önkormányzathoz) be sem tudsz kerülni (legalábbis a környékünkön)

De azért próbáld meg, hátha te leszel a kivétel és szerencséd lesz.

2009. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
diákmunka? Iskolaszövetkezetek.
2009. júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Diákmunkát csak nappali tagozatos kaphat.
2009. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!