Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a testnevelő-edző szak...

Milyen a testnevelő-edző szak Szombathelyen? Pl. Milyenek az órák, tanárok, suli, diák légkör

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
kemény. 2 ismerősöm is nyomta tesin, de egyik se maradt 1 félévnél tovább. mellesleg én is ott küldöm csak matek szakon.
2010. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is oda szeretnék menni én Szombathely mellet lakom, és több ismerősöm is végzett itt, azt mondják ha tényleg akarom teljesíthető.


Itt(ezen az oldalon) csak olyan válaszokat kaptam és olvastam mint ha valami teljesíthetetlen nem tudom mi lenne ("olimpikonok és válogatottak végeznek itt") hát az itt végzett ismerőseim közül egyik sem az "sima, mezei" nb3as labdarúgók tehát szerintem végezzük el, és jól dörgöljük az előttem válaszoló orra alá!!:)

2011. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!