Hol tudok tanulni olyan tantárgyat, hogy Építési és Építészeti alapismeretek?

Figyelt kérdés

leginkább Pécsen érdekelne.de ha máshol tudtok légyszi azt is írjátok??

és még arra lennén kíváncsi, hogy egy nyár alatt meg tudom úgy tanulni, hogy az érettségim 85%-nál jobb legyen??


2010. nov. 11. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát az ilyen tantárgyat csak szakiskolában tudsz tanulni, barátom pl szolnokon tanult építészeti és faipari szki-ban, de hogy hol van még... azt tom, hogy van még építészeti iskola vácon talán miskolcon is, de hogy pécsen meg a környéken van-e nemtom nézz utánna

Amugy egy nyár alatt nem tudsz belőle leérettségizni, ha még nincs érettségid, akkor ilyen tantárgyból csak akkor érettségizhetsz ha már legalább két évig tanultad, de ha már van érettségid, akkor jelentkezhetsz rá, csak akkor rengeteget kellene tanulnod, hogy menjen. Ha ilyen mérnök hajlamaid vannak oda jó matek fizika infó is, szal ezekkel is próbálkozhatsz.

2010. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

tom, hogy jó a matek meg a fizika

matekból jó is vagyok, de a fizika meg az infó hááát (tudom, hogy tanulás kérdése, de a sz*r tanárok már megutáltatták velem és így, ha van más megoldás ink azt választanám...)

2010. nov. 11. 17:10
 3/3 A kérdező kommentje:
jah és nem muszáj két évig tanulni csak osztályozó vizsgát kell tenni két év anyagából
2010. nov. 11. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!