Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Építész hallgatók! Milyen...

Építész hallgatók! Milyen tankönyvet javasoltok ha építészeti és építési alapismeretekből szeretnék érettségizni, illetve szerintetek melyik lenne hasznosabb, ha fizikából, vagy ha az előbb említett tárgyból tennék érettségit?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 14:30
 1/2 anonim válasza:

Heló!

melyik suliba jársz?

2011. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Megint én.

Attól függ ,hogy miből érdemes érettségizned ,hogy utána mik a terveid, mert ha főiskola V. egyetem akkor Fizika.

Ha magas V. mély-építő technikus szeretnél lenni, akkor szakmaival jársz jobban mivel ,így 2év helyett csak 1-et kell technikusin eltölteni.

Ami meg a tankönyveket illeti : Ha főiskolára készülsz vagy egyetemre akkor ott fontos a rajz, és nem csak a szabadkézi :Baticz Levente - Kónya Dániel /Műszaki rajz , és Műszaki rajz feladatgyűjtemény, ezek nem olyan fontosak ha technikusin maradsz. De ezek már annál inkább:

Tanács Ákos - Dr. Neszmélyi László - Somogyi Miklós/ Építéskivitelezés-szervezés.

Szerényi István - Bársony István/ Építőipari alapismeretek.

Dr. Bajza József

Madácsi Sándor

Dr. Matolcsy Károly

Miklovicz László

Tóth László

Magasépítéstan Műszaki kiadó.

Üdv.

Remélem segítettem valamit.

2011. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!