Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Faipari iskolából át lehet...

Faipari iskolából át lehet menni informatikai iskolába félévtől? És ha igen akkor mi a folyamat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 09:38
 1/4 anonim válasza:
..........először is hogy tudjak segiteni ird le a korodat hogy konkrétan mit tanulsz és hova akarsz menni, de ha jól értem akkor te egy szakmunkás suliba jársz, ahol nem adnak éretségit, csak egy szakmá ha jol tudom bővebbet csak akkor tudok irni, ha leirsz mindent pontosan az elképzeléseidet is..............
2010. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kaesz gyula faipari szki ba járok és a bláhty ottó titusz informatikai sulbia szeretnék félévtől át menni.15 éves vagyok
2010. nov. 18. 13:49
 3/4 anonim válasza:
figyelj nem ismerem az iskolákat, de ez iskolafüggő menj el az infós suliba és ott érdeklódj, de ha nem vesznek fel mondok egy jó tanácsot, menj el ESTI TAGOZATOS GIMIBE majd onnan át infora de sztem átengednek csak SIESS mert minél később mész annál nagyobb az esélyed
2010. nov. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kevesebb?:D
2010. dec. 8. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!