Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik Iskolát ajánlod OKJ-s...

Melyik Iskolát ajánlod OKJ-s web programozó, illetve múszaki informatikai mérnök aszisztens képzéshez?

Figyelt kérdés

Csak esti illetve levelező tagozat a jó Budapest, Veszprém, Székesfehérvár és környékén (fehérváron lakom). Sajnos eléggé sokan vannak akik csak a pénz beszedésébel foglalkoznak, nem oktatnak rendesen, és kevés igaz vélemény található


Pl, itt a LIA. Az oldal.....elmegy, a képzési terv az jól hangzik, már majdnem jelentkeztem is, mikor itt olvastam, hogy nagyon leszólták. Van még az Athene, meg Magyyar Üzletember Képző.


Nekem az igazi lényeg a Programozás, illetve a plusz pont.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 28. 12:12
 1/1 A kérdező kommentje:
Sok a gépelési hiba, de azért mert siettem, és eléggé fáradt is vagyok. Kérlek, nézzétek el őket. Én is érzékeny vagyok rájuk, de most így sikerült.
2011. júl. 28. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!