Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik éri meg jobban? Képzőmű...

Melyik éri meg jobban? Képzőművészeti vagy Informatikai? (esetleg kéttannyelvű iskola. )

Figyelt kérdés

7.-es lány vagyok, és készülök a középiskolás életre.

Sokan mondják, hogy jól rajzolok, így képzőművészetibe jó lenne menni grafikusnak. De az Informatikval többet érek el, úgy érzem. Két tannyelvű is jó lenne, mondjuk vegyíteni valamelyik informatikai vagy képzőművészeti suliva. Angolt és olaszt tanulnék, ha lenne rá lehetőségem.


Szerintetek?


2011. okt. 1. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem a középiskolás életre,hanem a középiskolai felvételire.De még felesleges ezen gondolkodni,mert van 1,5 éved,nem tudod melyik iskola milyen és 10szer meggondolod magad közben.

Egyébként meg attól függ mi érdekel:a 3 közül a képzőművészetit szerintem felejtsd el,a másik 2vel érsz valamit.

2011. okt. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nálunk kéttannyelvű informatika kettős szak is van meg Nyekes informatika kettős szak is : ) am infoval jóval többre mész mert számitógépek mindig lesznek illetve sokkal könnyebb majd késöbb az életben jó infotudással elhelyezkedni mint a képzőművészeti papirral.
2011. okt. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. :) A felvételire is nagyon készülök, egyenlőre jól alakulnak a jegyeim.~
2011. okt. 13. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!