Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit takar a levelezős suli? S...

RaimiPuch kérdése:

Mit takar a levelezős suli? S hogy jobb e mint normál suliba járás? (középiskolára gondolok)

Figyelt kérdés
Kiegészíteném azzal, hogy azért fordult meg fejemben a levelezős, mivel 2 hetente 3 napot vagyok suliban, a többi gyakorlat, de ha suliban is vagyok, csak ilyen történelem stílusú csak lediktálják, otthon elolvasom, s már 5-öst is írtam tantárgyak vannak, s szerintem felesleges azért bejárni, hogy szüntelen körmöljek, s majd nemhogy tankönyvet írjak, de viszont érdekelne hogy mit is jelent levelezős suli, mivel nem vagyok biztos benne, hogy az úgy van ahogy én elképzelem, hogy megkapom levélben tananyagot, s akkor kijelölt időpontban dogát írok belőle, de ha ilyen egyszerű mégiscsak annak csak örülni tudok.
2010. nov. 17. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Levelezőn félévente vannak vizsgák és havonta konzultációk ami havi egy alkalom arra el kell menned és félévente vizsga. Hátránya nagyon nincs ha tudsz egyedül tanulni. :)Talán egy hátrány így a részemről: nem kapsz rá diákigazolványt vagyis nem olyat amire válthatnál bérletet... Remélem segíthettem. :)
2010. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Lényegében mindent elmondtál amit tudni kell:D
2010. nov. 17. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!