Hogyan lehet megtanulni szépen írni?

Figyelt kérdés

Mindig is irigyeltem azokat az embereket akiknek olyan szép a kézírása és természetesen mindig egyforma.Bár felnőtt ember vagyok,az enyém elég változó,mindig az aktuális hangulatomtól függ.

Vajon hogyan lehetne trenírozni magamat hogy mindig ugyanolyan és mindig szép legyen a kézírásom?


2010. nov. 20. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
gyakorlással lehet javítani,minél többet írsz annál jobb.
2010. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elorol kell kezdeni. A betuk formalasat ujbol tanulni, gyakorolni, nem sietni. En is iskolaban szepen irtam,de ahogy nottem, sittem, megtanultam gyorsirast, igy az irasom egyre rondabb lett. En eszrevettem, hogy akik nagyon szepen irnak, pl a fonokom, lassabban is irnak.
2010. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt embernek jelentősen nem tér el az írása saját magától, a pillanatnyi testi-szellemi állapota csak valamelyest befolyásolja. Nem megtanulni kell, oda kell figyelni, félretenni a haragot és lassabban írni.
2010. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem,a sebességben teljesen igazatok van,mégis hiába figyelek oda rá,van amikor szép gömbölyű betűkkel írok,van amikor hegyesekkel,van amikor kicsikkel,van amikor hosszú magas betűkkel..stb... néha azon gondolkodom,h ha írásszakértő nézné az írásomat,akkor azt mondaná h ezeket nem ugyanaz a személy írta.

Már sok évtizede írok :) tehát nem hiszem hogy már nagyon tdnék változtatni..

A régi századeleji emebrek írtak még igazán szépen!Ők olyan szépen szinte rajzolták a betűket!

De mi a "titkuk"?

Mi számít szépnek?A nagyon dőlt betük?A magasak?Vagy az elnyújtottak?

2010. nov. 20. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!