Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet "megtanulni"...

Hogyan lehet "megtanulni" magassarkúban szépen járni?

Figyelt kérdés

tudom, hogy elég idióta kérdés, de légyszi próbáljatok meg normálisan válaszolni...

köszi :)


2011. ápr. 8. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlás. Ha sokszor hordod idővel megszokod és megtanulod.
2011. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Arra kell rájönni, hogy ne a lábujjadra hanem a sarkadra lépj le. A felsőtested ne told túl előre vagy túl hátra, állj egynenesen.

A sarok attól tud kitörni, ha oldal irányú nyomást kap, szóval mindig függőlegesen állj rá, ne csoszogj.

2011. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eleinte én is úgy mentem magassarkúban, mintha tojásokon mennék. De az évek múltán hozzászokik az ember, már nincs gond a járásommal. :)
2011. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát pedig erre tényleg nincs külön praktika :) gyakorlás kérdése. meg persze akármilyen magassarkút veszel, lényeg, hogy pont jó legyen a lábadra és kényelmes legyen. én akármilyen magas tűsarkúban tudok már menni, de ha nem kényelmes az adott cipő, veszett ügy... :)
2011. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ötletnek mondom, hogy van ez a "járástechnika" suli, szerintem jók. 2*2 óra összesen, de nagyon jó alapot ad.

Remélem segítettem.:)

2014. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!