Hogyan lehetek vízimentő?

Figyelt kérdés
Még elég fiatal vagyok, gimnazista, de azon gondolkodok, hogy valami olyasmit választok, ahol életeket kell menteni, de mégis kockáztatom saját magamat is. Mint a tűzoltóság is vagy akár a légi-vízimentő. Most kéne faktot felvennem, de lehet, hogy csak álomvilágban élek, nem tudom, van-e olyan vízimentés, mint a Hullámtörők c. filmben? Mert szívesen lennék olyan, csak nem tudom, hogyan kéne elindulni ezen az úton, miket kéne felvennem faktnak stb. Vagy van esetleg valami más tippetek, hogyan lehet segíteni?
2010. dec. 13. 17:35
 1/2 anonim válasza:

szerintem egyszerűen jelentkezned kell vmi oktatás majd vizsgára, kb úgy mint jogsinél

asszem a legalapabb vízimentő engedély olyan 50ezer

2010. dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyár elején keress rá a neten tanfolyamokra! Semmi fakt, tanfolyam kell, és már visznek is a Balatonra dolgozni, és nyaralhatsz. De nem biztos, hogy 18 alatt megengedik (főleg azért, mert vannak olyanok, akik magukat akarják kockáztatni, mint te).
2010. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!