Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogy is lehetek vízimentő...

Hogy is lehetek vízimentő Amerikában?

Figyelt kérdés
Itt elég sok kérdést végignéztem, de nem teljesen értem még mindig. Szóval le kell húznom az amcsi katonaságnál néhány évet, hogy jeletkezhessek? De olyat is olvastam, hogy a SAR néhány európai szervezeténél keressek inkább tapasztalot. Olyat is, hogyha kimegyek az amcsi hadseregbe, hamar elküldenek a rákba egy időre, aztán ha otthagyom a fogam, akkor cseszhetem az egész vízimentősdit. De nem az akarok lenni a vízimentésben, aki távolról dumál, mint civil, hanem aki az akcióban van benne és a saját életét kockáztatja, hogy megmentsen embereket.
2010. dec. 26. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

You must be a PERMANENT RESIDENT (GREEN CARD) or an AMERICAN CITIZEN if you want to join the army.



Vízimentőket meg szezonális munkára keresnek : [link]


Sok sikert! :)

2010. dec. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
baywatch ?
2010. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a linkelt weboldalon minden ott van. Amúgy ha van itthoni érvényes vízimentő igazolványod, azt kinn is elfogadják, mert elég jó az itthoni képzés.
2010. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, a bizonyítvány érvényes; de munkavízumot, zöldkártyát nem kapsz az USA-ban.


Tehát marad a szezonális csereprogramos munka az USA-ban, vagy az EU-ban minden bonyodalom nélkül dolgozhatsz sok helyen.

2010. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!