Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen suliba menjek továbbtan...

Milyen suliba menjek továbbtanulni, mit javasoltok? (lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet h februárban lekell adni hogy melyik felsőoktatási intézményben szeretnék tovább tanulni de erről még fogalmam sincs. Engem mindig érdekelt a sztárok élete,tv és filmek. Tehát szeretnék a médiában elhelyezkedni de nem tudom h melyik suliba menjek milyen szakra. Nagyon tanácstalan vagyok. Igazából semmiből se kiemelkedő a teljesítményem 4-5-ös tanuló vagyok gimiben.

Hova menjek tovább ?


2010. dec. 18. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

az h ilyen értelemben nem vagy kiemelkedő, ez semmiben sem akadály, mehetsz attól még bárhova


de azt tudnod kell, hogy hoába mész te média szakra, ezen a területen te kapcsolatrendszer nélkül 68 diplomával se mész semmire, tehát ha tanulsz is, az oké, na csak valahogy a kapcsolatokat próbáld meg elkezdeni kiépítgetni ...

2010. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz pl. az ELTÉn ilyen média, kommunikáció, film stb. szakokra, de számíts rá, hogy sem lesz belőled semmi, ha nincs protekciód, és nem nézel ki jól.
2010. dec. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
a sztárok életét olvasd el a Blikkben, te meg menj olyan szakra, amivel nem halsz majd éhen
2010. dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Ez így egy nagy nulla.

"Engem mindig érdekelt a sztárok élete,tv és filmek."

Evvel médiára??? Hülye vagy te? Jó hogy ne rögtön doktoráljon az, akia mónikasót nézi...

2010. dec. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az első három kommentelőnek a köszönöm válaszát. Az utpbbit nem minősíteném nagyon csak annyit h szerinted milyen emberek dolgoznak a médiában akiket nem érdekel az ezzel kapcsolatos dolgok ? A Mónika show-t utálom de te nagyon okos vagy az látszik ..
2010. dec. 18. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
felvi.hu hasznos oldal!!!
2010. dec. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kommunikáció és médiatudomány ma már szinte mindegyik egyetemen van (Szeged,Debrecen,Eger,Pest..)

de erre a szakra tényleg igaz, hogy ha nincs ismeretségi köröd a szakmában, akkor nagyon nehéz elhelyezkedni vele,jól fizető állást találni..ez sajnos a BTK-s szakok többségére igaz

2010. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!