Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Imádom az állatokat és szeretn...

Imádom az állatokat és szeretnék valami ehhez kapcsolódó szakon továbbtanulni majd, de nincsen semmi elővégzettségem, vagyis én most vendéglátást tanulok. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
OKJval tanulhatsz pl kutyakozmetikusnak, vagy mehetsz érettségi után állatorvosi karra ... van több, most ezek jutottak csak eszembe (:
2010. júl. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonló érdeklődésű vagyok, és én is végül a kutyakozmetikázás mellett döntöttem! Viszonylag hamar el lehet végezni (3 hónap, ami a többi okj képzéshez mérten nem rossz), és nekem sikerült rögtön elhelyezkednem, tehát csak jót tudok mondani róla! Ha ez az irány érdekel, ajánlom ezt a helyet: [link] Én is itt tanultam, és nagyon szerettem, jó sok kutya fordul meg, van lehetőség a gyakorlásra és kb. az összes fajtát megismered. Ha továbbtanulsz(mint én is jövőre), akkoris érdemes sztem megszerezni a végzettséget, mert legalább kipróbálhatod magad, hogy hogy tudsz bánni az állatokkal és jól lehet vele keresni(pláne külföldön). Ha egyetemet szeretnél végezni, én a zoológiát ajánlanám vagy az állatorvosit, bár az utóbbi komoly elkötelezettség, hiszen 5,5 év képzés, és ezalatt nem nagyon tudsz dolgozni...

2010. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2010. júl. 22. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!