Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok a pécsi Kodály...

Mit gondoltok a pécsi Kodály Zoltán gimnázium spanyol tagozatáról?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
A spanyol tagozatát nem ismerem, de az olasz régebben híres volt. Azonban magával az iskolával kapcsolatban nekem eléggé vegyesek az érzéseim.
2010. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A legjobbak nem oda mennek, egy átlagos gimnázium.


Az elit: CRNL, Leőwey, Janus, Babits

2010. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy jobbak nem oda mennek, hanem ezekbe,csak az a baj hogy ezekből a sulikból semmelyik tagozat nem tetszik,és legszívesebben spanyolt tanulnék.
2010. dec. 27. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
másik gimibe is lehet spanyolt tanulni
2010. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tagozata csak a Kodálynak van.

Én csak a saját véleményemet írtam le, de egy csomóan végeztek úgy a Kodályban, hogy meg voltak elégedve vele.

Ha van nyilt nap, menj el több helyre (ha másképp nem megy, kérj a szüleidtől igazolást aznapra), kérdezgesd ott az elsősöket, nézz körül, ne csak a PR-t hallgasd végig, és dönts ez alapján, elvégre neked kell majd ott 4 évet eltöltened, nem másnak.

2010. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy régi kérdés,de a később idetévedők miatt írom a válaszomat.A pécsi híres iskolák nem feltétlenül az erősségük miatt oly' híresek.A Kodály Zoltán Gimnázium az egyik legjobb Pécsen(nem én találom ki,nemrég készítettek egy rangsort).És ez nagyrészt a spanyol tagozatnak köszönhető.Mindig is ennek a szaknak volt a legjobb a tanulmányi eredménye (nem csak a nyelvből).Az olasz ér még a közelébe,de még le van maradva.A legutóbb végzett osztályból is sokan mentek orvosira,többen mentek az ELTE-re japánra szinte minden nehézség nélkül.Nyugodtan lehet lepontozni,de ezek tények,és szerintem magukért beszélnek.
2013. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem akarok vitázni a felettem szólóval, de én a Kodályba is jártam és - bár a spanyol szakról nem tudok nyilatkozni - az, hogy a Kodály jó suli lenne (nem a tanulmányi átlagok, versenyeredmények stb. amitt) enyhén szólva nem állja meg a helyét. Ennek ellenére, ha valaki oda szeretne menni, szíve joga.
2013. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!