Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék főiskolán v. egyetem...

Szeretnék főiskolán v. egyetemen tanulni. A lényeg, hogy NE legyen matek. Tudtok tanácsolni valamit?

Figyelt kérdés

Annyira utálom a matekot, hogy semmiképpen nem szeretném tanulni és úgy érzem, hogy nem is tudom. Érettségiztem belőle, de elég is volt....

Kérlek mondjatok olyan sulit, szakot, ahol nem kell matekot tanulni semmilyen formában. Köszönöm.


2011. jan. 2. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mérnökire akkor ne menjél. A bölcsész szakokon nincsen matek.
2011. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Matek még néhány bölcsész szakon is van..nehéz elkerülni. Jó, ne menj gazdasági meg műszaki pályára, de ne is ez alapján válassz.
2011. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Egy jó tanács: mielőtt jelentkezel egy szakra, az adott főiskola honlapján meg tudod nézni a tanmenetet, hogy milyen tantárgyakat fogsz tanulni, míg oda jársz. Így kiszűrheted, hogy hol nincs matek.
2011. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom érdekel-e az egészségügy.

Én most vagyok elsőéves védőnő szakon, itt abszolút nincs matek.

2011. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nem tudtam, hogy egészségügyiben nincs matek. Ez jó. Még nagyon képlékeny az elképzelésem, a lényeg tényleg az, hogy ne legyen matek, mert attól nagyon félek.
2011. jan. 3. 12:59
 6/6 smile_girl_betty válasza:
humán --- töri, magyar..
2011. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!