Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Végzős mezőgazdasági mérnök...

Végzős mezőgazdasági mérnök vagyok egyetemen, reális lenne óra/500ft-ért biológia felzárkóztatást vállalnom?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis plusz pénzt keresni és ha már 3 diák eljönne az 1500ft lenne hetente. A baj csak, hogy nincs tanári végzettségem így többet nem is mernék kérni, de az 500 ft az reális nem? Egyáltalán van olyan szülő, diák aki fizetne ennyit oktatásért egy egyetemista diáknak? Megéri megpróbálni? Van itthon mágneses fehér táblám, filcekkel, elég hely, elég asztal és szék, biológia könyvek tömegesen és mivel az öcsém gimnazista és én is megtartottam a könyveim még biológia tankönyvekből is van minden féle.
2011. okt. 22. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

500 forint még kevés is. De persze kezdetnek nem rossz, így könnyebb lesz tanítványokat szerezni, aztán majd látod, hogy mennyi az az összeg, amit még megéri kifizetni a szülőknek, illetve ha beválsz a diákoknak, akkor terjedni fog a jó híred, és ha már lesz egy masszív tanítványi köröd, akkor kicsit emelhetsz majd.


Így csoportosan pont jó kezdet lehet az 500 forint.

2011. okt. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megerősítést én is valahogy így gondoltam.. Tudom, hogy sok gyereknek van problémája a biológiával és örülnék neki, ha meg tudnám szerettetni velük legalább egy kicsit..Ez is cél, nem csak a pénz.. Bár én elfogult vagyok, mert minden nap biológiával foglalkozom..De jó lenne egy kicsit érdekesebbé tenni számukra..


Azt hiszem belevágok..

2011. okt. 22. 11:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidéken ?
2018. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!