Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha csak egy szakmám van,...

Ha csak egy szakmám van, érettségim nincs, de nem akarok a szakmámban dolgozni akkor milyen lehetőségek vannak még elöttem?

Figyelt kérdés

szerettem volna még Tűzoltó lenni, de nem lehetek mer szemüveges vagyok, katona se lehetek mert volt egy komolyabb műtétem, rendőr se lehet mert nincs érettségim. ezek pedig nagyon vonozanak, vonzottak.

érdekel a kereskedelem, de ahoz is érettségi kell.

Szivesen mennék csomagküldő céghez futárnak, de az meg kihalásos alapon megy..

vagy esetleg sofőr állások

sokáig meg anyámék nyakán se akarok lógni már, gondolok itt arra hogy csináljam meg az érettségim.


2011. jan. 2. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor érettségizz le, remélem, nem mondtam olyan nagy újdonságot.
2011. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem akarsz a szakmádban dolgozni?


Nem marad más, mint az érettségi. Anélkül kitörölheted a segged, főleg, hogy a szakmádhoz sem fűlik a fogad.

2011. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!