Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 87%-os lett a kémia középszint...

87%-os lett a kémia középszintű érettségim tavaly (előrehozott volt). Szerintetek ez elég lesz az orvosira egy jó biológia emelttel vagy csináljak májusba emelt kémiát és biosz közép szintűt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk mi jósok :D

A biosz emelteden múlik elég sok minden, na meg a többi érettségiző eredményén.

De azt te sem gondoltad komolyan, hogy 2,5 soros mondandódból meg lehet állapítani, hogy te vajon milyen biosz emeltet írnál vagy éppenséggel milyen kémia emeltet. Te ismered magad, neked kell dönteni.

Szépen leülsz, megnézed a ponthatárokat orvosin, közben nézegeted a korábbi érettségi feladatsorokat, megsaccolod, hogy vajon hányasra írnád meg őket, aztán kiszámolod a várható pontjaidat, utána már okosabb leszel.

2011. nov. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van nyelvvizsgád? Abból is kell 2 közepfok, vagy egy felsőfok, de közepfok melle jöhet esetleg hátrányos helyzetert 20 pont, stb... De mindenkepp legyen meg a max pluszpontod.
2011. nov. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja es a bioszt írd meg olyan 90%ra! Így szerintem tuti h felvesznek, de legalábbis nagy eselyed van rá.
2011. nov. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy középfokú angol nyelvvizsgám van,áprilisban megyek németre.
2011. nov. 3. 09:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni, meg nem is vagyok biztos benne, de mintha azt olvastam volna, hogy 2012-től a biológia mellé kell még egy emelt.
2011. nov. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom 2013-tól kell két emelt, így én pont megszívom :')) De nem baj, azt mondják bejutni gyerekjáték, bennmaradni hááát húzósabb...

Szerintem ha tudod hozd előrébb a német nyelvvizsgát télre. Legalább az egyik részét (szóbeli/írásbeli), hogy ne maradjon olyan sok tavaszra.

A biológiához most üljél le! Vásárolj pár biosz feladatgyűjteményt, és töltsd le a korábbi érettségi feladatsorokat. Most még könnyebb lesz bejutnod, mint jövőre, ne szalaszd el a lehetőséget!

Sok sikert! :)

2011. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. nov. 6. 13:18
 8/9 anonim ***** válasza:

De fölvettek?

Hova?

2014. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak ÁOK-ra jelentkeztél?
2014. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!