Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogi mellett nagyon nehéz...

Jogi mellett nagyon nehéz lenne egy másik szak végzése?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdtem a jogit Szegeden...hát nem könnyű. Viszont eredetileg törire szerettem volna íratkozni, de bizonyos okok miatt nem jött össze, ezért tervezem, hogy egyszer töri szakra is beíratkozom. Arra vagyok kíváncsi, hogy lehetne-e ezt a jogi mellett? mármint lehet-e győzni mindketőt? esetleg van-e olyan aki jár még másra ez mellett!
2011. jan. 6. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a jog elég magolós, és ha úgy érzed meg tudsz birkózni vele, jók a jegyeid, szorgalmas vagy, egy próbát megér :)

ha levelezőre jelentkezel, akkor egészen könnyű

2011. jan. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is jogot hallgatok, csak már negyedéves vagyok. Azt javasolnám, hogy ne kezdj bele mellette a töribe, mert a későbbi években még keményebb tárgyak lesznek, és nem biztos hogy bírnád és ezt nem csak szellemileg értem, hanem lelkileg és idegileg. (Egyik ismerősöm jog mellett elkezdett egy másik szakot, amit végül feladott, mert idegösszeomlást kapott a terheléstől.)
2011. jan. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hű, ez elég szörnyen hangzik.

Kedves 01:31 Te, hogy birod/birtad? A későbbiekben is minden tárgy magolós?

2011. jan. 6. 11:58
 4/4 A kérdező kommentje:
*01:34
2011. jan. 6. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!