Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz a Semmelweisen...

Mennyire nehéz a Semmelweisen az ápoló szakirány? Mert elvileg orvosira szeretnék menni de idén valószínű, hogy nem fog sikerülni. Lehet az ápoló szak mellett biológia és kémia érettségire készülni vagy nem lesz rá idő?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképp orvosira akarsz menni, szerintem jobb, ha kihagysz évet. Mármint, ha véletlen kicsúsznál a 12félévedből, akkor jó, ha ott van az a két plusz támogatott félév, ne vesztegesd el olyasmire, amit nem is igazán szeretsz csinálni.
2011. máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább hagyj ki egy évet, és úgy teljes erővel tudsz készülni újra az érettségikre. vagy esetleg ha van erőd/időd vagy szükséged van rá, akkor tudsz kicsit dolgozni is, de még úgyis tudsz rendesen tanulni.
2011. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen az úgy jó lenne ha tudnék dolgozni ,de nem tudom találok-e munkát.
2011. máj. 14. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!