Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most hatosztályos gimnáziumba...

Most hatosztályos gimnáziumba járok. Nyolcadikas vagyok. Szeretnék iskolát váltani mivel 9. es leszek. A felvételinél a mostani félévimet fogják nézni? Kell irnom felvételit? Mert amikor ide jöttem nem kellett.

Figyelt kérdés

Ha az számít akkor Barcsi iskolába mennék.

Tustok valami kollégiumi lehetőségeket?

melyik iskolát válasszam?

Azért szeretnék elmenni innen mert ki közösítetek amire nagyon nincs szükségem..


2011. jan. 6. 14:30
 1/5 Zoliol ***** válasza:
végezd el a hatosztályost hamár megkezdted
2011. jan. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zoliol ***** válasza:
nah kost nolvastam alaposabban.....menj osztályfőnökhö9z vagyha azse segit suliváltás
2011. jan. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

osztályfőnökhöz nem akarok menni mert akkor az lesz h árulkodk meg minden.. nem akarom belevonni..

mindenképpen sulit akarok váltani mert kikészitetnének..

2011. jan. 8. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet! Én is így voltam vele, engem simán átvettek egy másik hatosztályosba. Barcson van több is, vagy csak ez az egy? Tanárnak tényleg nem érdemes szólni, úgyse segít, 1 hétre abbahagyják(max) és újrakezdik, de méh jobban. Ha rendes 4 osztályosba akarsz, akkor írnod kell felvételit.
2011. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igen.. most elvagyok velük..de nem a legjobb és nem akarom így a gimis éveim.

Ezért probálok jobbant anulni hogy minnél elöbb el tudjak menni..

ez az egy vana hova nem kell felvételi már nagyjából megérdeklődtem mindent:D

2011. jan. 13. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!