Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Integrálszámítás, differenciál...

Integrálszámítás, differenciálszámítás, valószínűségszámítás önállóan lehetséges megtanulni a Bolyai - féle könyvekből?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi nem lehetetlen, de ez azért már súrolja a határát.
2011. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, az előzőnek szerintem igaza van. Az említett 2 könyv csak kiegészítés lehet az órai anyaghoz. Műszaki karokon tuti, hogy nem elég. Közgázon talán valami alap lehet.
2011. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, valamennyi elméleti alapvetésre azért szükséged van szerintem. A valszámos könyvet nem ismerem. A másik kettő viszont nagyon jó, mert sok, részletesen kidolgozott példa van benne.

Persze, ha valahol speciális tudásra van szükséged, akkor lehet, hogy nem elég az, ami le van benne írva.

Én annó, matek szakosként ezekből tanultam. De régen is volt...

2011. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!