Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Régebben 6 évet tanultam...

Régebben 6 évet tanultam németül, bevallom nem sokra emlékszem nem is volt kiemelkedő a teljesítményem.7-8Hónapom van hogy társalgási szintre jussak (+szakmai nyelv de azt tudom most is) valaki jutott ilyen szintre 1 éven belül?

Figyelt kérdés
Szerintetek van rá némi esély? jelenleg annyit csináltam az ügy érdekében hogy letöltöttem egy kezdő DVD nyelvprogramot, nagyon élvezem, jobban mint régen a suliban. és úgy látszik mélyen valahol bennem van az akkor tanult anyag mert sok dolog "előjött". Hasonló élmény valakinél?
2011. júl. 13. 03:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, ez nem vészes. Bár a helyedben elmennék egy 100 órás intenzív tanfolyamra, mert tanárra minden jobb.
2011. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
100órás intenziv mit takar. napi vagy heti 3-4 nap
2011. júl. 14. 22:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik szakmai nyelv?
2017. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!