Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek minőségellenőr?

Man4gep kérdése:

Hogyan lehetek minőségellenőr?

Figyelt kérdés
Milyen iskolát kell elvégezni hozzá? Diploma után ajánlott vagy van ilyen felsőfokú képzés is? Láttam ilyen pár napos képzést is én nem ilyenre gondolok... Ha esetleg van aki ilyen területen dolgozik leirhatná a tapasztalatait,fizetés egyáltalán mi a véleménye a munkáról. Előre is köszönöm
2011. jan. 16. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek a minőségét szeretnéd ellenőrizni???
2011. jan. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Diploma?? :D Nem kell mindenhez diploma.


Hehe, én dolgoztam érettségi után nyáron egy multinál minőségellenőrként.

Elég hozzá az érettségi, meg teszten kellett átmenni, h jó a szemed, nem vagy hülye stb, tök egyszerű. Azután jöttek az interjúk.

Azután nem tudom már, 1-2 hetes képzést tartanak, az első pár nap oktattak egy teremben, vetítéseket muatattak, előírások stb. Aztán a maradék pár nap meg betanulás a gyártó részlegen.


Nem kell hozzá semmi, diploma, stb, én is érettségivel mentem, ennyi volt ott a feltétel, a képzést úgyis ott kapod meg! Ja én telefonokkal dolgoztam. És lehet más pozíciókba is tovább lépni.- Azokhoz sem kell diploma. Ki azért mert ügyes, ki azért mert jól nyal. :D

2011. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy én voltam a legfiatalabb ott minőségellenőrként.

Van felelősség a dologban, meg tud stresszes lenni, de amúgy nem vészes.

2011. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat,összekevertem az auditorral. Azthiszem az az is hasonlo de mégis más,nem?
2011. jan. 23. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!