Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy amatőr budapesti focicsapa...

Egy amatőr budapesti focicsapatba szeretnék játszani. Hogyan lehet jelentkezni, és hogyan működik ez az egész dolog? (20 éves egyetemista)

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi extra nincs vele... Lelátogatsz az edzésre, kifigyeled az edzőt, és elkezdesz beszélgetni vele.

Nekem idáig 3-ból 3x azt mondták, hogy öltözzek és 5 perc múlva itt találkozunk.

2011. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Melyik csapatoknál jártál te idáig, ha megkérdezhetem? Vagy melyikeknél érdemes jelentkezni konkrétan? (Én 9.ker-ben lakom)
2011. szept. 19. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Vidéki csapatokban játszottam: Aszód-Bag-Iklad, de szerintem Pesten is így megy ez.

Nézz szét a Budapest III.-IV. osztályában nézz körül (www.blsz.hu), és keresd ki a hozzád közel eső csapatokat és pályákat.

2011. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Grundfoci válasza:

vagy néz körül a www.grundfoci.hu oldalon és ott a le tudod válogatni azokat a csapatokat akik a környezetetben fellelhetők. A szimpatikusabbaknak meg el tudod küldeni egy jelentkezést a csapatukhoz...

Vagy megnézed hogy ki milyen játékost keres a csapatához és úgy jelentkezel.

2013. febr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Andrewatya válasza:
Látogasd meg a www.pestifoci.hu oldalt. Ez kvázi a budapesti amatőr foci színes hír oldala, de itt megtalálod az összes budapesti csapatot és elérhetőségeiket is.
2019. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!