Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemi szakot válasszak?

Milyen egyetemi szakot válasszak?

Figyelt kérdés

Jó vagyok töriből, angolból és a matek sem okoz problémát. Tanácstalan vagyok, milyen szakot válasszak mert minden szak ami tettszik telített. / turizmus és vendéglátás, kereskedelem és marketing,/ Fontos számomra, hogy a munkám kreativitást igényeljen és az, hogy el tudjak helyezkedni vidéki városokban. Mindez szinte lehetetlennek hangzik.

Milyen szakot ajánlanátok?


2011. jan. 20. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem érdekes, hogy mi telített és mi nem. Sokan azért sírnak-rínak, mert a diplomájuk mögött nincsen szakmai tudás, a nyelvvizsgáik mögött nincsen valódi társalgást garantáló nyelvtudás.

Tanulj azt amit szeretnél, legyél jó belőle, és ha nem vagy hülye, lesz kitartásod, akkor -hiába hangzik közhelyesen-, szerzel állást.

Turizmusban is van elhelyezkedési lehetőség, csak beszélj legalább 2 nyelvet, akkor igény is lesz a munkádra.

2011. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előzőnek pontosan igaza van. Miért választanál más szakot, olyasmit amit nem szeretsz csak mert azok keresettebbek. Sőt én még azt is merem állítani, hogy mindegy, hogy melyik egyetemen végzed el ha talpraesett vagy és az egyetemi évek alatt tanultál és értesz a szakmádhoz.
2011. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!