Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemi szakot válasszak?

Milyen egyetemi szakot válasszak?

Figyelt kérdés

Imádok nyelveket tanulni,egyébként inkább reál beállítottságú vagyok/fizika,kémia/.Olyan szakmát szeretnék,aminek van jövője,vagyis könnyen el lehet helyezkedni vele és jól kereső.Köszi a tanácsokat

Ui.:gondoltam a gépészmérnökre,mert nagyon érdekelnek az autók/a működésük is/,de nem tudom,hogy az mennyire nehéz/ötösöm van matekból,de nem vagyok lángész/.


2009. dec. 9. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
logika,még logika és kézügyesség kell oda.egyetemen mindenhol magolás van sajna erre készülj fel
2009. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

a mérnöki nagyon nehéz, barátom azon van és nagyon sokat kell tanulniuk. persze nem lehetetlen, ha téged az érdekel és jövője biztosan van.

a nyelvek miatt mehetnél nemzetközi kapcsolatokra vagy valamilyen nyelvszakra. mondjuk nem tudom, hogy ezekkel mennyire tudnál elhelyezkedni, de ha érdekel nézz utána!

plusz mehetsz akár valami gazdasági pályára is.

2009. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szupermókus válasza:
Ajánlanám neked a gyógyszerész, orvos szakokat.
2009. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csak a mérnök nehéz, hanem az összes egyetemi szak az...
2009. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!