Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyit ér, ha megcsinálom az...

Mennyit ér, ha megcsinálom az eddigi összes kémia érettségit?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva tanácstalan vagyok, hogy hogy kezdjek neki a felkészüléshez, és úgy gondoltam, hogy elkezdem csinálni a 2005-ös érettségitől kezdve az eddig összest, és ami nem megy, azt még átnézem vagy/és keresek hozzá más könyvekből feladatokat.

Ez így hatásos lehet?


Tavaly hasonlóan csináltam a matekkal, csak ott összesen 5 érettségit csináltam csak meg, de ott csomó "ihletet" tudtam meríteni az előző érettségiből, csak nem tudom, hogy ugyanez működhet-e a kémiánál is. A matekom 78%-osra sikerült, jó lenne legalább ilyen kémiából is.


2011. jan. 27. 14:00
 1/4 Silber ***** válasza:
Ennél jobbat nem is tehetnél, maximum különórákra járhatnál. Nagyon sokat segít, kívánom a legjobbakat.
2011. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sokat ér
2011. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokat segít, az biztos. De szerintem csak összefoglalásnak jó, ha már megtanultad a dolgokat.

Nézd át a követelményrendszert, és tanulj az alapján. Ha már kész vagy, akkor csináld meg az érettségiket.

2011. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. jan. 27. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!