Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2006 óta tényleg megszünt a...

2006 óta tényleg megszünt a gyes-en lévő anyukák felsőoktatási állami támogatottsága? Én most vagyok kismama, áprilisra vagyok kiírva. Az ősszel szeretnék tanulni.

Figyelt kérdés
Elsődiplomám lenne, csak nem tudom van-e még állami támogatás a gyes-es kismamáknak, vagy legalábbis valamilyen kedvezmény?
2009. febr. 6. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos igen! Ennyi van helyette: [link]
2009. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na igen így van. Nincs ingyen csak pluszpontokat ér ha kismama vagy.


Te már a sokadik kismama vagy aki felteszi tiit a kérdést. Néha hasznos ha rákeresel.


Nekem még szerencsém volt így a másoddiplomám ingyen volt ami a tandíjat illeti.

Pont ezért gondolom meg százszor, hogy még egyszer főiskolára vagy egyetemre menjek. Pedig van szak ami tetszene.

2009. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!