Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Főiskolások! Nehéz két szakot...

Főiskolások! Nehéz két szakot együtt vinni, úgy hogy az egyikből azért elég sok kreditet el tudok fogadtatni, és csak egy évet érintene a két szak együtt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
össze lehet egyeztetni, de azért függ a szaktól.
2011. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem megoldható, én is gondolkodom rajta, hogy jövő februárban jelentkezek még egy szakra. Most még nem merek, csak elsős vagyok, pontosan még nem tudom jövőre mi vár rám, annak sem örülnék ha mindkét szakot csak kettesekkel tudnám végezni, így most egyelőre inkább egyre koncentrálok, de az menjen jól!

Gondold végig, hogy mennyi szabadidőt van, érdeklődd meg hogy a másik szak hallgatóinak mennyi szabadidejük van, hogy szerinted összeegyeztethető-e!

2011. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Panda Péter ***** válasza:
hülye dolog, hogy nem a kérdezőnek írok választ, de az fontos! MÁSODIK VÁLASZOLÓ: abban az esetben, ha már több, mint az első szakodon eltelt két aktív félév elteltével jelentkezel a második szakra, akkor az államilag támogatott féléveid száma félévenként kettővel csökken!!! ergo, ha az először választott szakodon a második évet már nem úgy kezded, hogy a második szakodra is jársz, akkor szívás van, ezért ez érdemes hamar eldönteni. viszont ha időben jelentkezel, tehát a második évben már két szakra jársz, akkor az államilag támogatott félévek száma csak eggyel csökken, hiába jársz két szakra. persze, ha költségtérítésesen vagy, vagy a másodikra úgy jelentkezel, akkor vedd úgy, hogy nem szóltam.
2011. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!