Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mehet együtt egy...

Szerintetek mehet együtt egy kommunikáció és médiatudományi szak, valamint egy pszichológia egyetemen?

Figyelt kérdés
Ez a kettő együtt mehet,vagy külön végezzem el őket?Tehát ha az egyik meg van..elkezdem a másikat.
2011. máj. 13. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs óraütközés, akkor elvileg mehet, bár szerintem ez a 3 szak így együtt semmit sem ér. Vagy valamelyikkel érdemes komolyabban foglalkozni, vagy menj máshova.
2011. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kommunikáció és médiatudományon belül kiválaszhatom,hogy melyiket szeretném bővebben tanulni,szóval csak kettő.én csak azt nem tudom,hogy sok lenne-e.Mindkettő teljese érdekel és szeretem.:/
2011. máj. 13. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Tanulhatsz ilyeneket, de egy biztos, hogy elhelyezkedni nem ezekkel fogsz. Túlképzés van kommédiásokból, meg egyáltalán mit dolgozik egy ilyen? Megtanul ott az ember beszélni? Vagy elmegy RTL-be meg TV2-be? Oda való bekerüléshez inkább jó kapcsolatok kellenek.


A pszichológia hasznosabb. Ám gimis biológia-tanárnőm szerint egy pszichológus sokat tanul egyetemi évei közben, mégis kevésbé fizetik meg később.

2011. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kommunikációsok közül kerülnek ki újságírók,riporterek.én inkább az újságírás miatt szeretném.szívesen vezetnék cikket,akár pszichológus ként
2011. máj. 13. 14:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvileg újságírósághoz is jó kapcsolatok kellenek, na meg persze jó fogalmazóképesség.
2011. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!