Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakkal megyek többre,...

Melyik szakkal megyek többre, ha elvégzem? Szlavisztika-orosszal, vagy kommunikáció és médiatudománnyal?

Figyelt kérdés
Szegedre jelentkeznék,és nem tudom,hogy melyik szakkal vihetem többre,ha elvégzem az egyetemet.
2011. febr. 1. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
mindkettő krumplihámozó szakmunkás szintű...
2011. febr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az orosszal.
2011. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Ha az orosz mellé még szerzel egy "normális" diplomát is, akkor azzal (de önmagában tényleg nem sokat ér).

A komédiával kitörölheted, csak idő-, energia- és pénzpocsékolás...

2011. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én SZTE oroszos vagyok.Kérdezz,ha van,mit.

Önmagában az orosz nem oké,mindenképp kell még hozzá választanod egy lehetőleg hasonlóan keresett"hasznos" nyelvet,én lengyelt,csehet,törököt mondanék(gazdaság,külker,idegenforg. vedd figyelembe,hol, mit szeretnél dolgozni).

De attól is függ,mit akarsz vele kezdeni.Ha mondjuk nyelvsuliba mennél tanárnak(jeeeeee:P) akkor olyat kell választanod,ami második tanári szak,párosítható.Nálunk az általam írt nyelvek sajnos nem ilyenek:(egyéb területeken viszont negyon szuperül hasznosíthatóak.

Szinte bármit választhatsz mellé minornak,úgyhogy jó esélyeid vannak vele.

Az orosz egyébiránt sokat ér ma,pláne ha még egy jó nyelvvel van párosítva.Az ilyen szakavatatlan krumplihámozókra nem kell figyelni.Nyilván nem jártak még hozzánk,ergo nem ismerhetik,milyen színvonal van nálunk.

A tanáraink nagy része egyébként zabálnivalóan aranyos,tök közvetlenek,azt az egy kettő ökröt meg ki kell bírni:( :)

2011. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó választ köszönöm...:)))
2011. júl. 24. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!