Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakra érdemes jelentke...

Szandra91 kérdése:

Melyik szakra érdemes jelentkeznem:gazdaságelemző, alkalmazott közgazd. V. gazd. és menedzsment ;BME, BCE-nél? Az előbbi szakokkal hol tudok elhelyezkedni? Ha ott tanulsz és valamely itt lévő szakon, kérlek mondd el a véleményed a lehetőségekről!

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
BCE. hogy miért? ott oktatnak gazdaságot, bme az műszaki egyetem. bme-s vagyok és a gtk eléggé mostohagyermek szerepében tetszeleg az egyetemen...
2011. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod:)
2011. febr. 3. 16:36
 3/8 anonim ***** válasza:
nincs mit. amúgy az BME-s se rossz, de ott mindig éreztetni fogja veled a többi diák, hogy mostohagyereke a karod az egyetemnek és ebből kifolyólag nem is kapnád meg azt az összetartást, mint az összes többi karon tanuló diák
2011. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából Corvinust szeretném a legjobban,BGF valami oknál fogva nem tetszik,ElTe-ről sem tudok sok mindent.Végülis BMe egy mentsvár lenne,ha nem vesznek fel BCE-re.De nem értem,csak azért mert gazdasági kar ezért lenézik a diákot,vagy azért mert rossz híre van(rossz tanítás)?
2011. febr. 3. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:

igazából az egésznek az oka a mikro és makroökonómia című tárgy, amivel előszeretettel szívatják a mérnökhallgatót és erre a tárgyra mindenki azt mondja hülyeség, ergo a gazdaságisok hülyeséget tanulnak és nem csinálnak semmit. szerintem ez a hozzáállás a legnagyobb marhaság, nővérem pl Corvinusos volt és tényleg tud durva dolgokat. szerintem BME-vel sem jársz rosszul, csak mindig hallgatni fogod hogy csak egy GTK-s vagy. (pedig megjegyzem műszakisok 70%át kivágnák egy év után a GTK-ról, elég csak a mikmak statisztikára nézni, ahol az emberek 70%át megvágják minden évben, van aki 4szer vette már fel.)


de ha nem vesznek fel a corvinuszra, akkor a második legjobb hely ahova mehetsz, közel sem olyan laza mint a bgf, de nincs annyira neves mint a corvinus.

2011. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:)Remélem sikerül.Mindenesetre megjelölöm mindkettőt.Szerintem is marhaság,ha ezt gondolják.Én már most tanulom a makro és mikrot is ebből érettségizek:emelt közgazdaságtan.Köszi még egyszer az infót.Most megnyugtattál:)
2011. febr. 3. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen :) és ha van bármi egyéb kérdésed a BME-ről, írj nyugodtan, megpróbálok segíteni, igaz én gépész vagyok ott...
2011. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben.:)
2011. febr. 3. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!