Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha germanisztikára felvesznek,...

Ha germanisztikára felvesznek, átjelentkezhetek anglisztikára? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, ez így nem így van, hogy felvesznek az egyetemre, és aztán ott oda mész, ahova akarsz. Ennyi erővel mindenki jelentkezhetne valami olyan szakra, ahol tök alacsony a ponthatár, aztán fogja magát és átmegy pszichológiára.

Legalábbis szerintem. Persze lehet, hogy már nem így van.

2011. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugyan annyi a pont,de emelthez nekem kell még egy kis idő ,hogy felkészüljek angolból, németből simán megvan.Utólag angolból is le szeretném majd tenni,csak eredetileg más irányba akartam menni, így nem azt vettem fel faktnak.
2011. febr. 5. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:
ha át akarsz jelentkezni meg kell felelned ugyanúgy az érettségi követelményeknek (emelt angol érettségi stb),és újból felvételizned kell. a germanisztikát elveszted és minden elölről kezdesz anglisztikán. lehet jobban járnál ha egy évet intenzíven inkább angoloznál mint egyetemen németeznél,hisz nem lesz haszna,ill a megszerzett tudás,diplomához nem segít
2011. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha minorként venném fel az angolt,attól még mesterképzésen elvégezhetnék egy angol tanár képzést?
2011. febr. 6. 02:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!