Nem tudom, hogy melyiket valasszam! Segitenetek?

Figyelt kérdés

Nos 14 eves lany vagyok es 4 eve profi szinten kosarazok,ami azt jelenti,hogy napi 3 orat!Mivel hogy iskolaba is kell jarjak,ezert masra semmire sincs idom a kosaron kivul!

Nem szerepel a terveim kozt,hogy kosaras legyek,es sajnos a mi varosunkban nincs arra lehetoseg hogy hobbi szinten uzzem ezt a sportot!Tehat vagy csinalom profi szinten vagy sehogy!

Ezen kivul nagyon szeretnek szinhazba jarni,tanchazba,enekorara-mert szineszno akarok lenni!

De ezek a kosar mellet nem lehetsegesek!

Nagyon felek a valtozastol,hogy egy sportrol muveszetre terjek at!


Mit szoltok ehez?Hogy dontsek?



Bocsi a helyesirasert,mobilrol irok!


Koszonom elore is!


2011. febr. 6. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy tehetséges és nem jársz színjátszókörbe akkor felejtsd el a színészt.
2011. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Masok szerint nagyon tehetseges vagyok!

Es jarnek szinjatszokorbe csak akkor a kosarat ott kellene hagyam!

Nem tdudom mit tegyek!

Segitsetek!

2011. febr. 6. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
A Te dolgod eldönteni, hogy mit választasz. Mégis csak a jövődről van szó és csak azért ne adj fel dolgokat, mert szeretsz kosarazni, aminek később hasznát nem veszed. Persze ez az én véleményem, nyilván ne hagyd ott azért, mert egy idegen azt mondta, csak érdemes más szemszögéből nézni a dolgokat.
2011. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél később kosaras lenni, hagyd abba nyugodtan, keress vmi más sportot helyette, amit lehet csak hobbi szinten is űzni, és mellette mehetsz színjátszószakköre, meg énekórára is, stb...de ez tényleg a te döntésed kell, hogy legyen, nem a mienk.
2011. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!