Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanácsoltok melyik "oldalt...

Mit tanácsoltok melyik "oldalt" válasszam?

Figyelt kérdés
Elég sok akadályozó tényező miatt ideje korán abba hagytam az iskolát (érettségi után), viszont úgy érzem mára a kialakult világnézetem miatt is, olyan munkát szeretnék, amely hozzám passzol. Viszont a legfőbb problémám, hogy amit szeretnék a MUNKA MELLETT TANULNI csak levelezőn kivitelezhető. Ellenben nincs a környéken olyan suli amely ezt levelezőn indítaná. (újságírás, rádió és média tudomány)... Megfogalmazódott egy másik kérdés is bennem, hogy mivel a nyugati határrészen lakok, lehet inkább hiány szakmában lenne a fantázia. (villanyszerelés, bútorasztalos, festő)... Ki melyiket tanácsolná és miért? (anyagi vonzat miatt is csak levelezőn tudok tanulni, ezt ne felejtsétek azért) ...és csak komoly válaszokat legyetek szívesek. Köszi. 29/F
2011. okt. 16. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a bútorasztalost választod, akkor gondolom fog majd hozzá kelleni saját műhely is, hacsak nem akarsz majd másnak dolgozni. A villanyszerelőnek is szokott lenni elég nagy kacatbázisa. A festőnek meg probléma, hogy a nagylétrát hol tartsa.
2011. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezzel nem lettem "könnyebb"... Mert nem az egyik mellett törtél pálcát, hanem a másik ellen!:S

Azaz ne is kezdjek egyiknek se ilyen-olyan okból kifolyólag?

Vagy épp azért beszéltél a szakmák ellen, hogy próbáljam meg azt amire mindenképpen vágynék?

2011. okt. 16. 19:18
 3/4 anonim válasza:

Tény, hogy a szakmákhoz sok minden kell (műhely, felszerelés stb.) Én a helyedben biztos, hogy előbb az álmomat próbálnám megvalósítani. Tegyél meg MINDENT érte, ne legyen semmi sem akadály. Ha az első bukkanónál feladod, akkor neki se kezdj.

Sok sikert!

2011. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán még a villanyszerelő a legjobb, ő mindig jól jön, talán nincs is olyan nagy anyagi vonzata, a bútorasztalost, festőt max akkor vállald be, ha van rokon, akinél dolgozhatnál. Az újságírás, rádi és média tudomány, tényleg érdekes, de gondold át, hogy meg tudsz-e belőle élni.
2011. nov. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!