Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy-számvitel szakon...

Pénzügy-számvitel szakon milyen szintű a matek?

Figyelt kérdés

Mindenképpen közgázra szeretnék menni, 4es-5ös vagyok matekból, de nem járok faktra. Azért kérdezem, mert ha tényleg olyan durva a matek a PSZ-en akkor jövőre átmegyek matek faktra [3.os vagyok, de nem faktos]

Szóval a kérdés az lenne, hogy a PSZ-es matek milyen szintű kb? Úgy értem, hogy nehezebb mint mondjuk egy gimis fakt matekja, emelt érettségi szintjén van, vagy annál sokkal nehezebb?


Én leginkább Corvinus és BGF iránt érdeklődöm, és tudom, hogy egy nevenincs egyetemen valószínűleg nem akkora kihívás a matek mint egy jó képzésen, úgyhogy ha lehet akkor olyanok válaszoljanak akiknek tényleg van ebben tapasztalata!


2011. febr. 7. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
BGF-re járok, igaz,hogy nem pénzügy-számvitelre, de a gimis emelt szintű matek kellene hozzá. én nem voltam faktos, csak 4es középszintű matekon és most baromira szenvedek vele...
2011. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A bátyám a Corvinuson végzett psz-en 5 éve. Nagyon, de nagyon jó döntés, hogy ide akarsz menni, hajts a Corvinusért, az ő példája alapján mondom (olyan szintre jutott 5 év alatt, aminek én jó, ha negyedét elérem..).


A kérdésedre válaszolva: menj át matekra, mert nem lesz egyszerű, de nagyon megéri majd keményen hajtani.

2011. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A VALÓSZÍNŰSÉGSZÁMÍTÁS, az ANALÍZIS és az OPERÁCIÓKUTATÁS volt számomra a legnehezebb. Azoknak, akik fakultációra is jártak korábban, lényegesen nagyobb előnyük volt: Könnyebb megérteni, elsajátítani és kevesebb felkészülési idő is elegendő a sikeres vizsgához.

Szerintem érdemes faktra menned + ráhajtani a nyelvre, mert a PSZ mellett nem sok idő lesz nyelvtanulásra!

2011. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!