Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanulassal vannak gondjaim....

Tanulassal vannak gondjaim. Tudnatok segiteni? Help, pls.

Figyelt kérdés
Tanulasra milyen modszert ajanlatok? Hogy erdemes tanulni, milyen modszerrel lehet tobbet megtanulni? Az Ejjeli tanulasrol valami velemeny? Aki tud segitsen. Koszonom elore is.
2011. febr. 8. 06:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam tanulni, hogy amit lehet, azt lerajzolom, mondjuk ez főleg reáltárgyaknál hasznos, amit fontosnak érzek, azt kijegyzetelem. Ha tételek vannak azt többször hangosan felmondom magamnak.

Az éjjeli tanulás szerintem baromság. Nekem legalábbis sose jött be, pedig bagoly típus vagyok. Max akkor van értelme, ha következő nap vizsga és még hátra van két-három tétel.

2011. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a választ.

Én egyszerüen nem tudom megjegyezni, pedig sok mulik ezen... :S

2011. febr. 9. 18:12
 3/3 D.Laci válasza:
Van egy kis füzetecske A tanulás technológiája. Ebben le van írva mik a tanulás akadályai és hogyan lehet felülkerekedni rajtuk. 1200 Ft az ára, szerintem nem nagy ár azért, hogy utána bármit megtanulj amit csak akarsz.
2011. febr. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!